• Soczewki kontaktowe twarde: Menicon,
  • Soczewki kontaktowe miękkie: Alcon, Johnson&Johnson, Cooper Vision
  • Soczewki kontaktowe 1 DAY ACUVUE TruEye to idealne rozwiązanie dla osób szukających soczewek dostosowanych do wymogów współczesnego życia. Dzięki technologii HYDRACLEAR zapewnią nawilżenie i komfort dla Twoich oczu przez cały dzień. Pomagają utrzymać jaśniejsze i bielsze oczy oraz świeżość spojrzenia. Dodatkowo soczewki kontaktowe 1 DAY ACUVUE TruEye posiadają filtr UV, który stanowi skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
  • Soczewki DAY ACUVUE TruEye są przeznaczone do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych. Rano zakładasz nową parę a wieczorem wyrzucasz. Dzięki technologii LACREON, która łączy składnik nawilżający z materiałem soczewki, utrzymują naturalne nawilżenie Twoich oczu, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień.
  • Soczewki kontaktowe 1 DAY ACUVUE MOIST są idealne dla osób spędzających dzień przed komputerem lub w klimatyzowanym pomieszczeniu. Podobnie jak wszystkie soczewki z rodziny ACUVUE, również 1 DAY ACUVUE MOIST posiadają filtr UV, który stanowi skuteczną ochronne oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Soczewki 1 DAY ACUVUE MOIST są przeznaczone do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych. Rano zakładasz nową parę a wieczorem wyrzucasz.
  • Soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS przeznaczone są dla osób, które przebywając w niekorzystnych warunkach otoczenia i mogą odczuwać suchość oczu. Ten typ soczewek został zaprojektowany w ten sposób tak by idealnie dostosować się do naturalnej powierzchni oka. Sekretem jest niezwykła technologia HYDRACLEAR Plus firmy Johnson & Johnson, tworząca soczewkę, w której czujemy się tak jakbyśmy nic nie mieli na oku. Unikalna technologia nazywająca się HYDRACLEAR Plus umożliwia złączenie materiału, który posiada dużą przepuszczalność tlenu z wysoko uwodnionym składnikiem. W efekcie otrzymujemy idealnie zwilżaną soczewkę kontaktową. To z kolei pozwala soczewce na utrzymanie stabilności filmu łzowego zapewniając uczucie ultra gładkości i ultra komfortu. Ponadto, zapewniają najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. Istnieje możliwość ciągłego noszenia soczewek (przez 6 nocy i 7 dni) po zasięgnięciu porady u okulisty.
  • Dwutygodniowe astygmatyczne: ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM to soczewki kontaktowe do korekcji astygmatyzmu, zapewniające wyjątkowy komfort noszenia oraz ostre i stabilne widzenie nawet w niekorzystnych warunkach otoczenia, podczas pracy przy komputerze lub nocnej jazdy samochodem. Zastosowana technologia zwana „Projektem Przyspieszonej Stabilizacji” gwarantuje, że soczewki ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM niezależnie od tego, co w danej chwili robisz zawsze pozostają na swoim miejscu. Ponadto zapewniają najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM to idealne rozwiązanie dla aktywnych: podczas spotkań, przy pracy z komputerem, w kinie, w teatrze, w czasie kolacji, imprezy czy spotkania z przyjaciółmi, przy uprawianiu sportu, na weekend, podczas podróży służbowych, na urlopie. Można również (po zasięgnięciu porady okulisty) zdecydować się na tryb przedłużony, tzn. korzystać z soczewek bez przerwy przez 7 dni i 6 nocy.
  • Soczewki kontaktowe ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM są miękkie, elastyczne, łatwe w użyciu i zapewniają wyjątkowy długotrwały komfort oraz doskonałe i ostre widzenie. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii „Projekt Przyspieszonej Stabilizacji” soczewki ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM zawsze pozostają na swoim miejscu, niezależnie od tego, co robisz. Ponadto, zapewniają najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. Dodatkowo technologia HYDRACLEAR zastosowana w soczewkach kontaktowych ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM zapewnia uczucie komfortu, przejrzystości, nawilżenia i jedwabistości przez cały dzień. „ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM” to idealne rozwiązanie dla aktywnych: podczas spotkań, przy pracy z komputerem, w kinie, w teatrze, w czasie kolacji, imprezy czy spotkania z przyjaciółmi, przy uprawianiu sportu, na weekend, podczas podróży służbowych, na urlopie. Jest możliwość by po konsultacji u okulisty tryb przedłużony, czyli mieć założone soczewki ciągle przez 7 dni oraz 6 nocy. W naszej ofercie na zamówienie mamy także soczewki kontaktowe innych producentów. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy doborze soczewek kontaktowych – zapraszamy do wizyty w naszych gabinetach okulistycznych w Katowicach.